wtorek, 23 lipiec 2024

kreatywnybazar.pl14 i 18 grudnia o godzinie 11, każdy zarejestrowany na stronie kreatywnybazar.pl będzie mógł wziąć udział w bezpłatnych warsztatach on-linowych Creative Roadshow prowadzonych przez Piotra Janowczyka. Interaktywne spotkania  dotyczyć będą wykorzystania narzędzi Photoshop CS4, Illustrator CS4 oraz InDesign CS4 w codziennej pracy grafika. ...

creativeonline-20014 i 18 grudnia o godzinie 11, każdy zarejestrowany na stronie kreatywnybazar.pl będzie mógł wziąć udział w bezpłatnych warsztatach on-linowych Creative Roadshow prowadzonych przez Piotra Janowczyka. Interaktywne spotkania  dotyczyć będą wykorzystania narzędzi Photoshop CS4, Illustrator CS4 oraz InDesign CS4 w codziennej pracy grafika.

Warsztaty Creative Roadshow on-line są kontynuacją cyklu spotkań organizowanych dla grafików w największych miastach Polski, w celu prezentacji sprzętu i oprogramowania do profesjonalnych zastosowań graficznych. Sesja on-line jest zorganizowana z myślą o tych, którym nie udało się wziąć udziału w październikowym Creative Roadshow w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu czy Poznaniu.

W ramach spotkania on-line przedstawione zostaną najciekawsze elementy projektu Creative Roadshow a główny nacisk zostanie położony na kwestie wykorzystania pakietu graficznego CS4 Design Premium i swobody przechodzenia pomiędzy jego poszczególnymi aplikacjami.

Warsztaty poprowadzi Piotr Janowczyk - wykładowca Grafiki Wydawniczej i Ilustracji Prasowej przy katedrze Projektowania Graficznego Europejskiej Akademi Sztuk oraz Akademii Fotografii w Warszawie. W praktyce zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem graficznym, a także ilustracją, animacją telewizyjną oraz street artem.

Aby wziąć udział w on-linowym spotkaniu Creative Roadshow należy: Zarejestrować się w serwisie kreatywnybazar.pl. Sesja on-line będzie trwała około godziny. Na 3 dni przed spotkaniem każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma link umożliwiający mu dostęp do spotkania on-line.