wtorek, 23 lipiec 2024

szkola_ekspresji_080W najbliższy poniedziałek, 26 października, punktualnie o godz. 12:00 startują zapisy na kolejne warsztaty w ramach projektu „Szkoła Expresji”. Zajęcia z cyfrowej edycji zdjęć, które odbędą się 31 października, poprowadzi Tomasz Płatek z Warszawskiej Szkoły Fotografii. Tomasz Płatek zajmuje się cyfrową obróbką obrazu od ponad 20 lat. W tym zakresie współpracował z największymi agencjami reklamowymi, wydawnictwami i międzynarodowymi korporacjami. Uczestnicy warsztatów ... 

szkola_ekspresji_200W najbliższy poniedziałek, 26 października, punktualnie o godz. 12:00 startują zapisy na kolejne warsztaty w ramach projektu „Szkoła Expresji”. Zajęcia z cyfrowej edycji zdjęć, które odbędą się 31 października, poprowadzi Tomasz Płatek z Warszawskiej Szkoły Fotografii. Tomasz Płatek zajmuje się cyfrową obróbką obrazu od ponad 20 lat. W tym zakresie współpracował z największymi agencjami reklamowymi, wydawnictwami i międzynarodowymi korporacjami. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję pod jego  okiem zgłębić tajniki edycji obrazu. Organizatorem projektu jest Casio Exilim i Warszawska Szkoła Fotografii.

Udział we wszystkich zajęciach w ramach cyklu warsztatów fotograficznych Szkoła Expresji jest bezpłatny. Osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach plenerowych z zakresu cyfrowej edycji zdjęć  powinny wysłać zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w temacie wiadomości wpisując „POTWIERDZAM – 31.10.2009”, a w treści maila podając swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego wraz z klauzulą znajdującą się na www.aparaty-casio.pl oraz www.wsfoto.art.pl/szkolaexpresji. Ze względu na charakter zajęć ilość miejsc jest ograniczona do 20, a o uczestnictwie w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Lista uczestników zajęć zostanie opublikowana na stronie projektu w czwartek, 29 października o godzinie 12:00. Osoby, które z przyczyn od nich niezależnych, nie będą mogły pojawić się na spotkaniu, będą zastępowane przez kolejnych zainteresowanych z listy.

Uczestnicy spotkania mogą zabrać ze sobą swój aparat fotograficzny. Dla tych, którzy go nie posiadają bądź będą chcieli przetestować inny sprzęt, organizatorzy warsztatów przygotowali aparaty marki Casio Exilim. Zainteresowani będą mogli wykorzystać je podczas zajęć za okazaniem dokumentu tożsamości. Zdjęcia, które zostaną wykonane podczas spotkania, wezmą ponadto udział w konkursie. Dla autora najlepszego zdjęcia zrobionego podczas warsztatów, marka Casio Exilim ufundowała aparat fotograficzny Casio Exilim EX-H10, laureata nagrody EISA „Travel Compact Camera”. Zasady konkursu, zostaną przekazane uczestnikom przed warsztatami. Zajęcia potrwają ok. 2 godzin.