wtorek, 23 lipiec 2024

msi----080Najnowsza seria notebooków od MSI, która właśnie wchodzi na rynek odznacza się lekką i elegancką konstrukcją, której projektanci położyli wyjątkowy nacisk na szczegóły. Obudowa w kolorze głębokiej czerni jest pokryta ciekawym wzorem, dzięki któremu wszelkie zabrudzenia jak i przypadkowe rysy są niewidoczne. MSI FX600 został wyposażony w szereg przydatnych funkcji: między innymi Tusystemie THX Sourround oraz Cinema Pro, a także w procesor najnowszej generacji … 

Najnowsza seria notebooków od MSI, która właśnie wchodzi na rynek odznacza się lekką i elegancką konstrukcją, której projektanci położyli wyjątkowy nacisk na szczegóły. Obudowa w kolorze głębokiej czerni jest pokryta ciekawym wzorem, dzięki któremu wszelkie zabrudzenia jak i przypadkowe rysy są niewidoczne. MSI FX600 został wyposażony w szereg przydatnych funkcji: między innymi Tusystemie THX Sourround oraz Cinema Pro, a także w procesor najnowszej generacji Intel® Core™ i5, który zapewnia wydajną pracę przy jednocześnie niższym poborze mocy. Technologie Intel Turbo Boost oraz Intel® Hyper-Threading pozwalają na dynamiczne zwiększanie możliwości procesora oraz pamięci, w zależności od potrzeb użytkownika.

msi----400

Notebook MSI FX600 posiada kamerę internetową w rozdzielczości HD 1280x720 @ 30fps. Pozwala nagrywać płynne, wyraziste filmy w standardzie 720p, którymi można będzie się dzielić ze znajomymi lub rodziną bądź udostępniać je online.