wtorek, 23 lipiec 2024

Tecra_A11_---080Na polskim rynku pojawiły się nowe konfiguracje flagowej serii biznesowej Toshiby Tecra. W serii dostępne są modele z magnezowymi obudowami, specjalnie wzmocnione zawiasy, moduł tłumiący drgania ekranu czy klawiaturę odporną na zalanie. …

Tecra_A11_---200Na polskim rynku pojawiły się nowe konfiguracje flagowej serii biznesowej Toshiby Tecra. W serii dostępne są modele z magnezowymi obudowami, specjalnie wzmocnione zawiasy, moduł tłumiący drgania ekranu czy klawiaturę odporną na zalanie.

Tecra A11 to 15,6-calowa konstrukcja, której nowe konfiguracje działają w oparciu o procesory Intela Core i3 oraz Core i5. Modele są dostępne w sprzedaży z systemem operacyjnym Windows 7 Professional w wersji 64-bitowej. W zestawie znajduje się także DVD z systemem operacyjnym Windows XP Professional. W laptopach z serii Tecra A11 odświeżono design. Komputer jest cały czarny. Na obudowie i wewnątrz zastosowano matowe tekstury, które zostały już bardzo dobrze przyjęte w modelach konsumenckich. Klawiatura i ekran także są matowe.